Zarząd ROD informuje, że awaria wody została już usunięta i dostęp do wody mają wszystkie Państwa ogródki na naszym terenie.

Jednocześnie informujemy, że miejsce awarii i prowadzonych prac nie zostało jeszcze do końca uprzątnięte, nadal wykonywane w tym miejscu będą prace ziemne, których ostatecznym celem będzie zasypanie powstałych w wyniku naprawy wykopów. Wykonawca czeka jednak na korzystniejsze warunki atmosferyczne, które pozwolą na wjechanie ciężkiego sprzętu.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na miejsce prowadzonych prac. Zostało ono zabezpieczone, jednak jeśli zobaczycie Państwo, że niniejsze zabezpieczenie uległo uszkodzeniu – prosimy o poinformowanie o tym Zarządu.

Prosimy również o zachowanie szczególnej czujności w stosunku do najmłodszych działkowiczów. Rozpoczęliśmy już sezon, co jest jednoznaczne z tym, że co raz więcej dzieci korzysta z naszego wspólnego terenu, bawiąc się czy jeżdżąc na rowerach, hulajnogach itp. Uczulmy naszych podopiecznych na niebezpieczeństwo wynikające z zabawy w pobliżu prowadzonych prac ziemnych.