Zarząd ROD informuje, że 2.04.2022 roku (sobota) planowane jest odkręcenie wody na terenie naszego Ogrodu. Obecnie prowadzone są prace, które mają umożliwić w tym dniu rozpoczęcie sezonu działkowego.

Jednocześnie prosimy o zaplanowanie sobie wizyty i obecność 2.04.2022 roku w swoich ogródkach. Odkręcenie wody planujemy na godzinę 10:00. Zależy nam na tym, żeby jak najszybciej rozpoznać potencjalne awarie sieci wodociągowej oraz w trybie pilnym zlecić ich naprawę. Chodzi przede wszystkim o to, żeby uniknąć zalania Państwa altanek, a także nie doprowadzić do utraty wody, za którą później wspólnie będziemy musieli zapłacić.

Zastrzegamy możliwość zmiany terminu rozpoczęcia sezonu działkowego jeśli warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające lub wystąpią inne nieoczekiwane zdarzenia.

[31.03.2022 AKTUALIZACJA]

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne i występujące z nimi lokalne przymrozki, Zarząd ROD podjął decyzję o zmienie dany włączenia wody na terenie całego Ogrodu. Nowa data włączenia wody to sobota 9.04.2022, godzina 10:00