Brama

Zgodnie z decyzją Zarządu, brama na sezon wiosenno-letni 2021 zostanie otwarta 14. kwietnia.

Uprzejmie informujemy, że Zarząd ROD podjął decyzję na mocy której brama pozostaje otwarta

W KAŻDĄ ŚRODĘ W GODZINACH 8:00-20:00

Przypominamy, że wjazd na teren ROD powinien ograniczyć się do czasu na rozładowanie pojazdu. Po tym czasie należy opuścić teren ogrodu.

Osoby, które będą chciały wjechać na teren ogrodu w pozostałe dni proszone są o składanie stosownego zapotrzebowania do Zarządu ROD, najlepiej drogą mailową. Zgody na wjazd będą wyrażane WYŁĄCZNIE jeśli będą dotyczyły prowadzonych prac budowlano-remontowych.

POWYŻSZE WNIOSKI o otwarcie bramy w inny dzień będą rozpatrywane w ciągu 5 dni roboczych! W związku z tym faktem prosimy o wcześniejsze planowanie i zgłaszanie potrzeby wjazdu na teren ROD w inne dni niż środa. Państwa wnioski zgłaszane z dnia na dzień czy z godziny na godzinę mogą nie zostać przez nas nawet odczytane, z uwagi na inne zajęcia, którymi zajmują się członkowie Zarządu.

Wyżej wymienione zasady obowiązują do odwołania, co może zostać podjęte stosowną uchwałą przez Zarząd.

JEDNOCZEŚNIE ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O ZACHOWANIE NALEŻYTEJ OSTROŻNOŚCI W TRAKCIE PORUSZANIA SIĘ POJAZDAMI PO TERNIE OGRODU, A TAKŻE ZACHOWANIA ODPOWIEDNICH ODLEGŁOŚCI PODCZAS ZATRZYMYWANIA POJAZDÓW NA CZAS ROZŁADUNKU, TAK ŻEBY NIE BLOKOWAĆ DROGI INNYM DZIAŁKOWCOM.