Aktualności

Brama pozostanie zamknięta

W związku z panującą epidemią COVID-19, na mocy Uchwały Nr 60/2020 KZ PZD z dnia 26 marca 2020 roku, w sprawie wprowadzenia czasowych ograniczeń w zasadach korzystania z działek w ROD i dostępu do terenów oraz infrastruktury ROD, informujemy że brama wjazdowa na teren Naszego Ogrodu zostanie zamknięta do odwołania.

Czytaj więcej „Brama pozostanie zamknięta”

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla obywateli

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych  i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Czytaj więcej „Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla obywateli”

Odwołanie Walnego Zebrania Działkowców

W związku z obecną sytuacją w kraju, a przede wszystkim zaleceniami władz dotyczącymi ograniczenia spotkań w dużych grupach, które ma na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się epidemii, Zarząd ROD, na mocy zarządzenia Krajowego Zarządu P.Z.D. z dnia 11 marca 2020 roku, podjął decyzję o odwołaniu Walnego Zebrania Działkowców, które miało odbyć się 29. marca bieżącego roku.

Czytaj więcej „Odwołanie Walnego Zebrania Działkowców”

Apelujemy o płatności!

Drodzy działkowcy! Wszystkich zwlekających z uregulowaniem zobowiązań wobec naszego Wspólnego Ogrodu, prosimy o niezwłoczne zapłacenie i rozliczenie tych zaległości. Wysokość łącznego zadłużenia działkowców wobec ROD jest bardzo wysoka i prowadzi do sytuacji, w której Zarząd nie będzie w stanie regulować opłat wobec podmiotów trzecich.

Czytaj więcej „Apelujemy o płatności!”

Radosnych Świąt!

Zarząd ROD im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi pragnie złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia, spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku

Czytaj więcej „Radosnych Świąt!”